Mecz VfL Wolfsburg kontra Bayern Monachium dnia 27/06/2020: wynik końcowy 0-4

W dniu 27/06/2020 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) rozegrał się mecz Bundesliga. Zmierzyły się ze sobą VfL Wolfsburg i Bayern Monachium.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między VfL Wolfsburg a Bayern Monachium wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-4.

Gole strzelali:

K. Coman W 4 minucie (asysta dla T. Müller) na 0-1

M. Cuisance W 37 minucie (asysta dla K. Coman) na 0-2

R. Lewandowski W 72 minucie (personal gol) na 0-3

T. Müller W 79 minucie (personal gol) na 0-4

Kartki czerwone otrzymali: J. Guilavogui 71'

Kartki żółte otrzymali:J. Guilavogui 66' i 71' oraz W. Weghorst 15'

Główny arbiter spotkania - P. Ittrich. Pomagało mu 3 sędziów: N. Grudzinski, S. Thielert, L. Koslowski. W kolejnym spotkaniu VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Shakhtar Donieck w dniu 08/5/2020. Kolejno natomiast Bayern Monachium podejmie Bayer Leverkusen w dniu 07/4/2020.

Dzisiaj wierni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze Bundesliga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi nieraz zaserwowały własnym fanom wiele wrażeń. Systematycznie zdarzają się zapadające w pamięć asysty i gole, nieczyste sytuacje na faul kończące się bardzo często czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to widowiska nudne. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich iśledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. VfL Wolfsburg i Bayern Monachium jak ich udział w Bundesliga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg).

Spotkanie VfL Wolfsburg - Bayern Monachium, wynik 0-4


Drukuj