Dnia 27/06/2020 miał miejsce mecz Borussia M'gladbach kontra Hertha BSC Berlin: 2-1

W dniu 27/06/2020 na obiekcie sportowym BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach) rozegrał się emocjonujący mecz Bundesliga. Zmierzyły się Borussia M'gladbach i Hertha BSC Berlin.

Pierwsza połowa spotkania między Borussia M'gladbach oraz Hertha BSC Berlin zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali:

J. Hofmann W 7 minucie (asysta dla B. Embolo) na 1-0

B. Embolo W 78 minucie (asysta dla J. Hofmann) Na 2-0

V. Ibišević W 90+1 minucie (asysta dla J. Ngankam) Na 2-1

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: C. Kramer P. Skjelbred 50', oraz N. Stark 52'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Aytekin. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów: C. Dietz, E. Beitinger, N. Winter. W kolejnym spotkaniu drużyna Borussia M'gladbach zmierzy się już z SC Verl 1924 w dniu 08/12/2020. Kolejno natomiast Hertha BSC Berlin z Viktoria Köln w dniu 08/14/2020.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani z dużym zapałem śledzą interesujące potyczki ligi Bundesliga. Złożone z utalentowanych graczy piłkarskie zespoły z ligi częstokroć zapewniły kapitalnym fanom wiele wrażeń. Systematycznie zdarzają się wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami bywają nader zażarte, rzadko bywa definitywnie, iż są to mecze mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić mecze piłkarskie popularnej ligi Bundesliga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Borussia M'gladbach oraz Hertha BSC Berlin i ich udział w lidze Bundesliga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak BORUSSIA-PARK (Mönchengladbach).

Mecz Borussia M'gladbach kontra Hertha BSC Berlin zakończony wynikiem 2-1


Drukuj