Mecz Borussia Dortmund kontra Hoffenheim  zakończony wynikiem 0-4 na obiekcie Signal-Iduna-Park (Dortmund) dnia 27/06/2020

W dniu 27/06/2020 na obiekcie sportowym Signal-Iduna-Park (Dortmund) odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga pomiędzy Borussia Dortmund a Hoffenheim .

Po pierwszej połowie spotkania między Borussia Dortmund i Hoffenheim  wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

Gole strzelali:

A. Kramarić w 8 minucie (asysta dla P. Kadeřábek) na 0-1

A. Kramarić w 30 minucie (asysta dla R. Skov) na 0-2

A. Kramarić W 48 minucie (asysta dla I. Bebou) na 0-3

A. Kramarić (PG) W 50 minucie (personal gol) na 0-4

Nikt nie dostał czerwonej kartki

Kartki żółte otrzymali: L. Balerdi 41'

Główny sędzia meczu - G. Winkmann. Do pomocy miał C. Bandurski, A. Blos, A. Aarnink. W następnym spotkaniu Borussia Dortmund stanie naprzeciw SC Rheindorf Altach w dniu 08/12/2020. Kolejno natomiast Hoffenheim  z SV Wehen Wiesbade w dniu 08/13/2020.

Liczni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Bundesliga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe z tejże ligi nieustannie zapewniają kapitalnym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Obserwujemy wyśmienite bramki oraz asysty, bezlitosne faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe potyczki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nas nudzą. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Bundesliga. Borussia Dortmund i Hoffenheim  oraz ich udział w Bundesliga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Signal-Iduna-Park (Dortmund).

Mecz Borussia Dortmund - Hoffenheim  dnia 27/06/2020 na stadionie Signal-Iduna-Park (Dortmund) - wynik końcowy 0-4


Drukuj