VfL Wolfsburg kontra Bayern Monachium, wynik spotkania - 0-4

Dnia 27/06/2020 na obiekcie sportowym VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) odbył się mecz Bundesliga. Na przeciw siebie stanęły VfL Wolfsburg oraz Bayern Monachium.

Po pierwszej połowie spotkania między VfL Wolfsburg a Bayern Monachium wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-4.

Gole strzelali:

K. Coman W 4 minucie (asysta dla T. Müller) na 0-1

M. Cuisance W 37 minucie (asysta dla K. Coman) na 0-2

R. Lewandowski W 72 minucie (personal gol) na 0-3

T. Müller W 79 minucie (personal gol) na 0-4

Kartki czerwone otrzymali: J. Guilavogui 71'

Kartki żółte otrzymali:J. Guilavogui 66' i 71' oraz W. Weghorst 15'

Główny arbiter meczu - P. Ittrich. Do pomocy miał N. Grudzinski, S. Thielert, L. Koslowski. W następnym meczu drużyna VfL Wolfsburg zmierzy się już z FC Shakhtar Donieck dnia 5/08/2020. Kolejno natomiast Bayern Monachium z Bayer Leverkusen dnia 4/07/2020.

Bardzo często liczni fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Bundesliga. Ciekawe futbolowe drużyny niejednokrotnie zapewniły swoim wiernym miłośnikom wiele pozytywnych wrażeń. Niesamowite potyczki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa, iż potyczki nas męczą. Regularnie obserwujemy idealne gole i asysty, ostre faule kończące się czerwoną kartką, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Bundesliga oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak VfL Wolfsburg i Bayern Monachium w lidze Bundesliga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg).

Mecz VfL Wolfsburg - Bayern Monachium zakończony wynikiem 0-4 na obiekcie VOLKSWAGEN ARENA (Wolfsburg) dnia 27/06/2020


Drukuj